KAL100JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL100JB10R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL100JB10R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W
listoch: 1.KAL100JB10R0.pdf2.KAL100JB10R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL100JB10R0
Číslo dielu KAL100JB10R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11049 pcs Dátový hárok 1.KAL100JB10R0.pdf2.KAL100JB10R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±30ppm/°C
Veľkosť / rozmer 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) séria KAL
odpor 10 Ohms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená KAL 100 10 5% B