HVCB2512FDC250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512FDC250M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2512FDC250M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 250 MOHMS 1% 2W 2512
listoch: 1.HVCB2512FDC250M.pdf2.HVCB2512FDC250M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2512FDC250M
Číslo dielu HVCB2512FDC250M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES SMD 250 MOHMS 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14307 pcs Dátový hárok 1.HVCB2512FDC250M.pdf2.HVCB2512FDC250M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
séria HVC odpor 250 MOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená HVCB2512FDC250MTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Detailný popis 250 MOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film