HVCB2512DTC4M02
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2512DTC4M02
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.02M OHM 0.5% 2W 2512
listoch: 1.HVCB2512DTC4M02.pdf2.HVCB2512DTC4M02.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2512DTC4M02
Číslo dielu HVCB2512DTC4M02 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.02M OHM 0.5% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19985 pcs Dátový hárok 1.HVCB2512DTC4M02.pdf2.HVCB2512DTC4M02.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
séria HVC odpor 4.02 MOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 4.02 MOhms ±0.5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film