HDM14JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HDM14JT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.HDM14JT150R.pdf2.HDM14JT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie HDM14JT150R
Číslo dielu HDM14JT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4017418 pcs Dátový hárok 1.HDM14JT150R.pdf2.HDM14JT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -500/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
séria HDM odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 150 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film