HDM14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT150K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HDM14JT150K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.HDM14JT150K.pdf2.HDM14JT150K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie HDM14JT150K
Číslo dielu HDM14JT150K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3747170 pcs Dátový hárok 1.HDM14JT150K.pdf2.HDM14JT150K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -700ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
séria HDM odpor 150 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 150 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film