EWT25JB2K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB2K50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT25JB2K50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 25W
listoch: 1.EWT25JB2K50.pdf2.EWT25JB2K50.pdf
  • správa
Špecifikácie EWT25JB2K50
Číslo dielu EWT25JB2K50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18549 pcs Dátový hárok 1.EWT25JB2K50.pdf2.EWT25JB2K50.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) séria EWT
odpor 2.5 kOhms Výkon (watty) 25W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 25 2.5K 5% B
EWT252.5KJB
EWT252.5KJB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Detailný popis 2.5 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound