EWT25JB250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB250R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT25JB250R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W
listoch: 1.EWT25JB250R.pdf2.EWT25JB250R.pdf
  • správa
Špecifikácie EWT25JB250R
Číslo dielu EWT25JB250R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17863 pcs Dátový hárok 1.EWT25JB250R.pdf2.EWT25JB250R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) séria EWT
odpor 250 Ohms Výkon (watty) 25W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 25 250 5% B
EWT25250JB
EWT25250JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Detailný popis 250 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound