CSR2010FK20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FK20L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR2010FK20L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.CSR2010FK20L0.pdf2.CSR2010FK20L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR2010FK20L0
Číslo dielu CSR2010FK20L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.02 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 276601 pcs Dátový hárok 1.CSR2010FK20L0.pdf2.CSR2010FK20L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
séria CSR odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená CSR 1 0.02 1% I