CSR2010FK1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FK1R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR2010FK1R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.CSR2010FK1R00.pdf2.CSR2010FK1R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR2010FK1R00
Číslo dielu CSR2010FK1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 595801 pcs Dátový hárok 1.CSR2010FK1R00.pdf2.CSR2010FK1R00.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
séria CSR odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená CSR 1 1 1% I
CSR111%I
CSR111%I-ND
CSR11FI
CSR11FI-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film