CFM12JT2M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT2M70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JT2M70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7M OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JT2M70.pdf2.CFM12JT2M70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM12JT2M70
Číslo dielu CFM12JT2M70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7M OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4189024 pcs Dátový hárok 1.CFM12JT2M70.pdf2.CFM12JT2M70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 2.7 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/2 2.7M 5% R