CFM12JT2M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT2M20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM12JT2M20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2M OHM 1/2W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM12JT2M20.pdf2.CFM12JT2M20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM12JT2M20
Číslo dielu CFM12JT2M20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.2M OHM 1/2W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5868969 pcs Dátový hárok 1.CFM12JT2M20.pdf2.CFM12JT2M20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 2.2 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená S2.2MHCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2.2 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film zloženie Carbon Film