CFF14JT150R
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFF14JT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CFF14JT150R.pdf2.CFF14JT150R.pdf
  • správa
Špecifikácie CFF14JT150R
Číslo dielu CFF14JT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4916264 pcs Dátový hárok 1.CFF14JT150R.pdf2.CFF14JT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CFF odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 150 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film