CFF14JT150K
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFF14JT150K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CFF14JT150K.pdf2.CFF14JT150K.pdf
  • správa
Špecifikácie CFF14JT150K
Číslo dielu CFF14JT150K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4486694 pcs Dátový hárok 1.CFF14JT150K.pdf2.CFF14JT150K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CFF odpor 150 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 150 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film