CF2JT47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT47K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF2JT47K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF2JT47K0.pdf2.CF2JT47K0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF2JT47K0
Číslo dielu CF2JT47K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1129432 pcs Dátový hárok 1.CF2JT47K0.pdf2.CF2JT47K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
séria CF odpor 47 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 2 47K 5% R