CF2JT43R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF2JT43R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 43 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF2JT43R0.pdf2.CF2JT43R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF2JT43R0
Číslo dielu CF2JT43R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 43 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1070922 pcs Dátový hárok 1.CF2JT43R0.pdf2.CF2JT43R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
séria CF odpor 43 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 43 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film