CF14JA5M60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA5M60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA5M60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA5M60.pdf2.CF14JA5M60.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA5M60
Číslo dielu CF14JA5M60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7181335 pcs Dátový hárok 1.CF14JA5M60.pdf2.CF14JA5M60.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 5.6 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/4 5.6M 5% T