CF14JA560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA560R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF14JA560R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.CF14JA560R.pdf2.CF14JA560R.pdf
  • správa
Špecifikácie CF14JA560R
Číslo dielu CF14JA560R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5653090 pcs Dátový hárok 1.CF14JA560R.pdf2.CF14JA560R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 560 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/4 560 5% T