CF12JT130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT130K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JT130K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JT130K.pdf2.CF12JT130K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JT130K
Číslo dielu CF12JT130K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3780508 pcs Dátový hárok 1.CF12JT130K.pdf2.CF12JT130K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 130 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/2 130K 5% R