CF12JT12M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT12M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JT12M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JT12M0.pdf2.CF12JT12M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JT12M0
Číslo dielu CF12JT12M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5997386 pcs Dátový hárok 1.CF12JT12M0.pdf2.CF12JT12M0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 12 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/2 12M 5% R