CF12JA330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA330R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JA330R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JA330R.pdf2.CF12JA330R.pdf
  • správa
Špecifikácie CF12JA330R
Číslo dielu CF12JA330R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5892082 pcs Dátový hárok 1.CF12JA330R.pdf2.CF12JA330R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 330 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/2 330 5% T