CF12JA2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA2R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12JA2R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.CF12JA2R20.pdf2.CF12JA2R20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12JA2R20
Číslo dielu CF12JA2R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6135456 pcs Dátový hárok 1.CF12JA2R20.pdf2.CF12JA2R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 2.2 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CF 1/2 2.2 5% T