CF12GT24R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12GT24R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24 OHM 1/2W 2% AXIAL
listoch: 1.CF12GT24R0.pdf2.CF12GT24R0.pdf
  • správa
Špecifikácie CF12GT24R0
Číslo dielu CF12GT24R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 24 OHM 1/2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5109393 pcs Dátový hárok 1.CF12GT24R0.pdf2.CF12GT24R0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 24 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 24 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film