CF12GT24K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CF12GT24K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24K OHM 1/2W 2% AXIAL
listoch: 1.CF12GT24K0.pdf2.CF12GT24K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CF12GT24K0
Číslo dielu CF12GT24K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 24K OHM 1/2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5046860 pcs Dátový hárok 1.CF12GT24K0.pdf2.CF12GT24K0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
séria CF odpor 24 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 24 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film