ASRM14JA10M0
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRM14JA10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.ASRM14JA10M0.pdf2.ASRM14JA10M0.pdf
  • správa
Špecifikácie ASRM14JA10M0
Číslo dielu ASRM14JA10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1214672 pcs Dátový hárok 1.ASRM14JA10M0.pdf2.ASRM14JA10M0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.073" Dia x 0.126" L (1.85mm x 3.20mm)
séria ASRM odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 10 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film