ASRM12JA4M70
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRM12JA4M70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.ASRM12JA4M70.pdf2.ASRM12JA4M70.pdf
  • správa
Špecifikácie ASRM12JA4M70
Číslo dielu ASRM12JA4M70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1037058 pcs Dátový hárok 1.ASRM12JA4M70.pdf2.ASRM12JA4M70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria ASRM odpor 4.7 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 4.7 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film