ASR1JA470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASR1JA470R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.ASR1JA470R.pdf2.ASR1JA470R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASR1JA470R
Číslo dielu ASR1JA470R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 470 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 323572 pcs Dátový hárok 1.ASR1JA470R.pdf2.ASR1JA470R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
séria ASR odpor 470 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 470 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film