ASR1JA33R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASR1JA33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.ASR1JA33R0.pdf2.ASR1JA33R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASR1JA33R0
Číslo dielu ASR1JA33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 368115 pcs Dátový hárok 1.ASR1JA33R0.pdf2.ASR1JA33R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -1800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
séria ASR odpor 33 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 33 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film