JBXFD2G10MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G10MCSDSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD2G10MCSDSR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
listoch: 1.JBXFD2G10MCSDSR.pdf2.JBXFD2G10MCSDSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JBXFD2G10MCSDSR
Číslo dielu JBXFD2G10MCSDSR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2179 pcs Dátový hárok 1.JBXFD2G10MCSDSR.pdf2.JBXFD2G10MCSDSR.pdf
Napätie 830V ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 2 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk Ostatné mená SOU1708
orientácia G Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP40 Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál -