JBXFD2G10MCS67SR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD2G10MCS67SR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
listoch: JBXFD2G10MCS67SR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXFD2G10MCS67SR
Číslo dielu JBXFD2G10MCS67SR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1717 pcs Dátový hárok JBXFD2G10MCS67SR.pdf
Napätie 830V ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 2 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 10
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP40 Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál -