PQ018ENA1ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ018ENA1ZZH
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63
listoch:
  • správa
Špecifikácie PQ018ENA1ZZH
Číslo dielu PQ018ENA1ZZH Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5727 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení SC-63 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SC-63
Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA Prúd - výstup 1A