PQ018EH02ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ018EH02ZZH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ018EH02ZZH
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263
listoch: PQ018EH02ZZH.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PQ018EH02ZZH
Číslo dielu PQ018EH02ZZH Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81053 pcs Dátový hárok PQ018EH02ZZH.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení TO-263 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 425-2231-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-263
Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA Prúd - výstup 2A