XM1283C868XE1
SemtechSemtech
XM1283C868XE1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XM1283C868XE1
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
listoch: XM1283C868XE1.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie XM1283C868XE1
Číslo dielu XM1283C868XE1 Výrobca Semtech
popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5166 pcs Dátový hárok XM1283C868XE1.pdf
Napätie - Napájanie 2.4V Použitá IC / Časť XE1283
séria TrueRF™ Sériové rozhrania SPI
citlivosť -113dBm RF Rodina / Štandard General ISM < 1GHz
Protokol - Výkon - Výstup 15dBm
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) modulácia FSK
Veľkosť pamäte - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia 868MHz Rýchlosť prenosu dát 152.3kbps
Aktuálny - vysielanie - Aktuálny - príjem 14mA