XM1203FC915XE1
SemtechSemtech
XM1203FC915XE1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XM1203FC915XE1
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie XM1203FC915XE1
Číslo dielu XM1203FC915XE1 Výrobca Semtech
popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5927 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.4 V ~ 3.6 V Použitá IC / Časť XE1203F
séria - Sériové rozhrania SPI
citlivosť -114dBm RF Rodina / Štandard General ISM < 1GHz
Protokol - Výkon - Výstup 15dBm
obal Bulk Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) modulácia FSK
Veľkosť pamäte - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia 915MHz Rýchlosť prenosu dát 152.3kbps
Aktuálny - vysielanie 65mA Aktuálny - príjem 14mA
Typ antény Not Included, RP-SMA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
XM1283C915XE1
XM1283C915XE1
výrobcovia: Semtech
popis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA