TCLAMP2502N.TCT
SemtechSemtech
TCLAMP2502N.TCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCLAMP2502N.TCT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 2.5V 25V SLP2626P10
listoch: TCLAMP2502N.TCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TCLAMP2502N.TCT
Číslo dielu TCLAMP2502N.TCT Výrobca Semtech
popis TVS DIODE 2.5V 25V SLP2626P10 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42573 pcs Dátový hárok TCLAMP2502N.TCT.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 2.5V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 25V
Napätie - porucha (Min) - Jednosmerné kanály 2
typ Steering (Rail to Rail) Balík dodávateľov zariadení SLP2626P10 (2.6x2.6)
séria TransClamp™ Ochrana elektrického vedenia Yes
Napájanie - špičkový impulz 2500W (2.5kW) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 10-UFDFN Exposed Pad Ostatné mená TCLAMP2502NCT
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 95A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 25pF @ 1MHz aplikácia Ethernet, Telecom