TCLAMP1201S.TCT
SemtechSemtech
TCLAMP1201S.TCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCLAMP1201S.TCT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 12V 26.6V SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TCLAMP1201S.TCT
Číslo dielu TCLAMP1201S.TCT Výrobca Semtech
popis TVS DIODE 12V 26.6V SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143626 pcs Dátový hárok
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26.6V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 2
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOT-23-6
séria TransClamp™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 8pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1