VND7140AJ12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND7140AJ12TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND7140AJ12TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12
listoch: VND7140AJ12TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie VND7140AJ12TR
Číslo dielu VND7140AJ12TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81119 pcs Dátový hárok VND7140AJ12TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4 V ~ 28 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSSO-12
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 140 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Ostatné mená 497-15860-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupov 2
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Prúd - výstup (Max) 8A