VND7140AJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND7140AJ-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO16
listoch: VND7140AJ-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie VND7140AJ-E
Číslo dielu VND7140AJ-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO16 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61040 pcs Dátový hárok VND7140AJ-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4 V ~ 28 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSSO-16
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 140 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tube
Balík / puzdro 16-PowerLFSOP (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Auto Restart, Status Flag
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Prúd - výstup (Max) 8A