VND5T035ASTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND5T035ASTR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SWITCH HI SIDE 16SOIC
listoch: VND5T035ASTR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie VND5T035ASTR-E
Číslo dielu VND5T035ASTR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR SWITCH HI SIDE 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35541 pcs Dátový hárok VND5T035ASTR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) - Napätie - zaťaženie 8 V ~ 36 V
Typ prepínača - Balík dodávateľov zariadení 16-SO
séria - Rds zapnuté (typ) 35 mOhm (Max)