VND5T016ASPTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5T016ASPTR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND5T016ASPTR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSO16
listoch: 1.VND5T016ASPTR-E.pdf2.VND5T016ASPTR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VND5T016ASPTR-E
Číslo dielu VND5T016ASPTR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSO16 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23777 pcs Dátový hárok 1.VND5T016ASPTR-E.pdf2.VND5T016ASPTR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 8 V ~ 36 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSO-16™
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 16 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 16-PowerBSOP (0.370", 9.40mm Width) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Ostatné mená 497-13079-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupov 2
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Prúd - výstup (Max) 45A Číslo základnej časti VND5T016