VN5E016AFHTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E016AFHTR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VN5E016AFHTR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie VN5E016AFHTR-E
Číslo dielu VN5E016AFHTR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88937 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) - Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 28 V
Typ prepínača - Balík dodávateľov zariadení HPAK
séria - Rds zapnuté (typ) 16 mOhm (Max)