VN5E010MHTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E010MHTR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VN5E010MHTR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6
listoch: VN5E010MHTR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie VN5E010MHTR-E
Číslo dielu VN5E010MHTR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72870 pcs Dátový hárok VN5E010MHTR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 28 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení 6-HPAK
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 10 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Ostatné mená 497-11471-2
VN5E010MHTR-E-ND
VN5E010MHTRE
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupov 1
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Prúd - výstup (Max) 60A Číslo základnej časti VN5E010