UPSD3253B-40T6
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPSD3253B-40T6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
listoch: UPSD3253B-40T6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
960 pcs
  • správa
Špecifikácie UPSD3253B-40T6
Číslo dielu UPSD3253B-40T6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9426 pcs Dátový hárok UPSD3253B-40T6.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V rýchlosť 40MHz
séria µPSD Veľkosť RAM 32K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 160KB (160K x 8)
periférne zariadenie LVD, POR, PWM, WDT obal Tray
Balík / puzdro 52-LQFP Ostatné mená 497-2374
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 37 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH Prevodníky dát A/D 4x8b