UPSD3234A-40U6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPSD3234A-40U6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
listoch: UPSD3234A-40U6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
714 pcs
  • správa
Špecifikácie UPSD3234A-40U6
Číslo dielu UPSD3234A-40U6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8934 pcs Dátový hárok UPSD3234A-40U6.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V rýchlosť 40MHz
séria µPSD Veľkosť RAM 8K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 288KB (288K x 8)
periférne zariadenie LVR, POR, PWM, WDT obal Tray
Balík / puzdro 80-LQFP Ostatné mená 497-2372
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 46 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH Prevodníky dát A/D 4x8b