STP60NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NF10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP60NF10
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 100V 80A TO-220
listoch: STP60NF10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie STP60NF10
Číslo dielu STP60NF10 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 100V 80A TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34173 pcs Dátový hárok STP60NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria STripFET™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 40A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 300W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-4384-5
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4270pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 104nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V Detailný popis N-Channel 100V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 80A (Tc)