STP60NF06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NF06FP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP60NF06FP
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 60V 30A TO220FP
listoch: STP60NF06FP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STP60NF06FP
Číslo dielu STP60NF06FP Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 60V 30A TO220FP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69640 pcs Dátový hárok STP60NF06FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220FP
séria STripFET™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 30A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 30W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Full Pack Ostatné mená 497-3197-5
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1810pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 66nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V
Detailný popis N-Channel 60V 30A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 30A (Tc)