STP16CL596TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP16CL596TTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC LED DRIVER LIN 90MA 24TSSOP
listoch: STP16CL596TTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie STP16CL596TTR
Číslo dielu STP16CL596TTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC LED DRIVER LIN 90MA 24TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87472 pcs Dátový hárok STP16CL596TTR.pdf
Napätie - Napájanie (Min) 3V Napätie - Napájanie (Max) 3.6V
Napätie - výstup 16V typ Linear
topológia Shift Register Balík dodávateľov zariadení 24-TSSOP
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ostatné mená 497-3879-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA) Počet výstupov 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia 25MHz stmievanie -
Detailný popis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-TSSOP Prúd - výstup / kanál 90mA