STP16CL596MTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP16CL596MTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO
listoch: STP16CL596MTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie STP16CL596MTR
Číslo dielu STP16CL596MTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55520 pcs Dátový hárok STP16CL596MTR.pdf
Napätie - Napájanie (Min) 3V Napätie - Napájanie (Max) 3.6V
Napätie - výstup 16V typ Linear
topológia Shift Register Balík dodávateľov zariadení 24-SO
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ostatné mená 497-3878-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA) Počet výstupov 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia 25MHz stmievanie -
Detailný popis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-SO Prúd - výstup / kanál 90mA