STM32L073RZT6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L073RZT6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu LQFP 64 10X10X1.4 1
listoch: STM32L073RZT6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L073RZT6TR
Číslo dielu STM32L073RZT6TR Výrobca STMicroelectronics
popis LQFP 64 10X10X1.4 1 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 31818 pcs Dátový hárok STM32L073RZT6TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 64-LQFP (10x10)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 64-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 51 Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Veľkosť EEPROM 6K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)