STM32L073RZT6
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L073RZT6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
listoch: 1.STM32L073RZT6.pdf2.STM32L073RZT6.pdf3.STM32L073RZT6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L073RZT6
Číslo dielu STM32L073RZT6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35323 pcs Dátový hárok 1.STM32L073RZT6.pdf2.STM32L073RZT6.pdf3.STM32L073RZT6.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 64-LQFP (10x10)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tray Balík / puzdro 64-LQFP
Ostatné mená 497-16270 Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 51
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM 6K x 8
Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Prevodníky dát A/D 16x12b, D/A 2x12b