STM32L071RZT6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L071RZT6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
listoch: 1.STM32L071RZT6TR.pdf2.STM32L071RZT6TR.pdf3.STM32L071RZT6TR.pdf4.STM32L071RZT6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L071RZT6TR
Číslo dielu STM32L071RZT6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 64-LQFP (10x10)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 64-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 50 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 6K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)